Polecane produkty

METALOWA KASETKA NA PIENIĄDZE SEJF

  • 25,00 zł


SMITH&BROWN METALOWA KASETKA NA PIENIĄDZE SEJF

Wysokiej jakości metalowa kasetka, która idealnie nadaje się do przechowywania niewielkich kwot pieniędzy lub innych drobnych przedmiotów.

Cechy produktu:

Kasetka wykonana z tłoczonej, stalowej blachy lakierowanej proszkowo

Wieczko zamontowane na dwóch wewnętrznych, mocnych zawiasach

Chromowany uchwyt zainstalowany we wgłębieniu pokrywy – umożliwia to ustawienie kilku kasetek jedna na drugiej

Dodatkowy, ukryty schowek pod zdejmowaną górną częścią – kasetka posiada wyjmowaną szufladę.

Kasetka zamykana na kluczyk (2 indywidualne kluczyki w zestawie, pasujące tylko do danej kasetki) – dodatkowa ochrona przed dostępem niepowołanych osób.

Wymiary:

  • Długość: 12,5 cm
  • Szerokość: 9,5 cm
  • Wysokość: 5,5 cm

Model: SNBKNU-01

Tagi: METALOWA KASETKA NA PIENIĄDZE SEJF

Nasi
Klienci

O nas

Marka Smith&Brown to odpowiedź na potrzeby Klientów szukających niezawodnych i bezpiecznych sejfów oraz zapięć w rozsądnych cenach. Nasze sejfy to idealna propozycja do domu, biura, hotelu, czy gabinetu. Szeroka gama produktów Smith& Brown spełnia oczekiwania różnych grup odbiorców. Osoby wynajmujące mieszkanie znajdą u nas funkcjonalne kasetki na klucze. Właściciele domów lub biur odnajdą łatwe w montażu sejfy o różnych rozmiarach. Smith&Brown to także zapięcia i kłódki do rowerów, skuterów, czy też pomieszczeń. Oferujemy towary dostępne od ręki, z wyjątkiem tych wyraźnie oznaczonych. Prócz 24 miesięcznej gwarancji, zapewniamy profesjonalne podejście i porady dotyczące rozwiązywania problemów technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sejfów i zapięć Smith&Brown.Dane kontaktowe

12BUY Sp. z o.o.


ul. Kineskopowa 1B/31

05-500 Piaseczno


NIP:1231271834

REGON:146256887


Kapitał zakładowy: 100 000 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.

Formularz kontaktowy

Zapisz się do newslettera

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.