O NAS

Jesteśmy Smith&Brown, ekipa fanatyków sprzętu AGD, która z pasją dostarcza Ci najwyższej jakości urządzenia kuchenne! Od momentu, kiedy rozpoczęliśmy naszą ekscytującą przygodę na rynku, staramy się sprawić, by Twoja kuchnia była miejscem, gdzie dzieje się magia! Nasz zespół działa od ponad 7 lat, zbierając uznania za niezawodność, profesjonalizm i bogaty wybór produktów.

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do swojej magicznej kuchni. Od kuchenek, lodówek po piekarniki i płyty grzejne – mamy je wszystkie! Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją przygodę z gotowaniem, modernizujesz kuchnię czy wymieniasz stary sprzęt, mamy coś dla Ciebie, co wzbudzi Twoje kulinarnie pasje.

Ale to nie wszystko! Smith&Brown to także ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa! Nasze sejfy i zabezpieczenia są jak rycerze w lśniących zbrojach gotowi chronić Twoje skarby. Niezależnie od tego, czy chcesz ochraniać cenne dokumenty czy swoje ulubione przepisy, mamy sejf, który spełni Twoje potrzeby!

Ale kto stoi za tym wszystkim? Nasz zespół magików, który kładzie ogromny nacisk na jakość i satysfakcję! Współpracujemy tylko z doświadczonymi fabrykami, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości sprzęt, który zawsze spełni Twoje oczekiwania.

Zaufaj nam, a Twoja kuchnia stanie się miejscem, gdzie gotowanie będzie czystą przyjemnością!

Nasze współprace

Serwis QuadraNet

Jeśli coś się zepsuje, nie martw się! Współpracujemy z renomowanym serwisem QuadraNet, który przybywa z pomocą w każdym zakątku Polski. Nasze produkty to gwarancja nie tylko jakości, ale także spokoju ducha!


Od 2006 roku Sieć Serwisowa Quadra-Net działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, dostarczając różnorodny wachlarz usług serwisowych. Jest liderem zarówno w świadczeniu usług dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ciągu lat portfolio usług zostało poszerzone o kolejne branże, co pozwala obecnie zapewnić kompleksowe rozwiązania w zakresie napraw sprzętu gospodarstwa domowego oraz innych urządzeń.

Asekol – Organizacja odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Dzięki tej współpracy możemy zapewnić naszym klientom, że ich zużyty sprzęt AGD zostanie odpowiednio zrecyklingowany, co wspiera nasze wspólne zaangażowanie w ochronę środowiska. Kupując u nas, nie tylko dbasz o swoje potrzeby domowe, ale także aktywnie wspierasz zrównoważony rozwój i ochronę naszej planety.

Co zrobić z odpadami elektronicznymi?

W Twoim domu zalegają zużyte baterie, stary komputer, a może właśnie wymieniasz lodówkę i nie wiesz co zrobić z niedziałającym elektroodpadem?
Czerwone kontenery – sposób na pozbycie się zużytych urządzeń

To praktyczne rozwiązanie, które umożliwia skuteczne recyklingowanie sprzętu oraz zapobieganie jego niekontrolowanemu gromadzeniu się na wysypiskach śmieci.